Gullegemse Badmintonclub

badminton, een sport voor jong en oud...

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Ploegenklassement KW-Cups 2017-2018

Onze club heeft dit seizoen heel goed gescoord tijdens de KW-Cups dankzij de inzet van onze jonge spelers. We zijn als trainers allemaal trots op hen.
Jammer dat we in de jongste rubrieken maar weinig deelnemers vinden maar wij zijn daar niet de enige club met weinig tot geen deelnemers.
In de hogere reeksen scoren we dan wel tot dik boven het gemiddelde.

Hieronder de resultaten per leeftijdscategorie en het eindklassement.
Dank aan alle spelers en ook aan de ouders en familieleden voor hun aanmoedigingen.

U9 U11 U13 U15 U19 TOTAAL
1 Bavikhoofse BC 60 1 Bavikhoofse BC 117 1 BC Sportif vzw 126 1 DZ99 BC 208 1 Bavikhoofse BC 172 1 Bavikhoofse BC 447
2 Torhout BC 55 2 BC Sportif vzw 61 2 DZ99 BC 120 2 BC Sportif vzw 103 2 Waregem BC 96 2 DZ99 BC 387
3 BC Sportif vzw 49 3 De Oostendse Badmintonclub 49 3 Bavikhoofse BC 112 3 Bavikhoofse BC 84 3 DZ99 BC 79 3 BC Sportif vzw 300
4 De Oostendse Badmintonclub 44 4 Izegemse BC 33 4 Izegemse BC 83 4 Waregem BC 52 4 BC Tielt 69 4 Waregem BC 156
5 Brugse BC 6 5 DZ99 BC 29 5 De Valkaart BC 62 5 Westhoek Badminton 49 5 Gullegem BC 54 5 Izegemse BC 101
6 Oostrozebeke BC 5 6 Damme BC 27 6 Waregem BC 41 6 Damme BC 47 6 BC Sportif vzw 46 6 Leiebadminton BC 100
7 DZ99 BC 3 7 Barloke 24 7 Leiebadminton BC 36 7 Gullegem BC 40 7 Leiebadminton BC 36 7 De Oostendse Badmintonclub 99
8 Damme BC 1 8 De Valkaart BC 19 8 Oostrozebeke BC 31 8 Leiebadminton BC 36 8 Brugse BC 29 8 De Valkaart BC 85
9 Leiebadminton BC 0 9 Brugse BC 12 9 Ieperse BC 27 9 De Oostendse Badmintonclub 26 9 Torhout BC 28 9 Damme BC 82
10 BC Tielt 0 10 Torhout BC 12 10 Damme BC 17 10 BC Tielt 22 10 De Valkaart BC 13 10 Gullegem BC 81
11 BC Smasj 0 11 Ieperse BC 12 11 Torhout BC 14 11 Brugse BC 16 11 Ieperse BC 8 11 BC Tielt 78
12 Varsenare BC 0 12 Oostrozebeke BC 10 12 Gitse BC 14 12 Ieperse BC 16 12 De Oostendse Badmintonclub 7 12 Oostrozebeke BC 56
13 Izegemse BC 0 13 Leiebadminton BC 7 13 Westhoek Badminton 12 13 Oostrozebeke BC 12 13 Roeselare BC 3 13 Ieperse BC 56
14 Waregem BC 0 14 BC Smasj 5 14 Barloke 10 14 Barloke 12 14 Izegemse BC 2 14 Westhoek Badminton 52
15 Lichtervelde BC 0 15 Varsenare BC 5 15 De Oostendse Badmintonclub 9 15 Izegemse BC 11 15 Barloke 2 15 Barloke 44
16 Barloke 0 16 Gullegem BC 5 16 Gullegem BC 9 16 Torhout BC 5 16 Westhoek Badminton 1 16 Varsenare BC 42
17 De Valkaart BC 0 17 Haneveld BC 4 17 Brugse BC 6 17 De Valkaart BC 5 17 BC Smasj 1 17 Torhout BC 40
18 Roeselare BC 0 18 Gitse BC 4 18 Varsenare BC 3 18 Roeselare BC 3 18 Varsenare BC 0 18 Brugse BC 34
19 Haneveld BC 0 19 Lichtervelde BC 0 19 BC Tielt 3 19 Gitse BC 0 19 Gitse BC 0 19 Gitse BC 14
20 Ieperse BC 0 20 Waregem BC 0 20 Haneveld BC 0 20 Haneveld BC 0 20 Damme BC 0 20 Roeselare BC 6
21 Westhoek Badminton 0 21 Westhoek Badminton 0 21 Lichtervelde BC 0 21 BC Smasj 0 21 Oostrozebeke BC 0 21 BC Smasj 6
22 Gitse BC 0 22 Roeselare BC 0 22 Roeselare BC 0 22 Lichtervelde BC 0 22 Haneveld BC 0 22 Haneveld BC 4
23 Gullegem BC 0 23 BC Tielt 0 23 BC Smasj 0 23 Varsenare BC 0 23 Lichtervelde BC 0 23 Lichtervelde BC 0

 

Last Updated on Friday, 11 May 2018 13:28